Organisation

Styrelsen

Ordförande

Göran Gyllstedt
GoranG
Telefon: 073-673 20 65
E-post: g.gyllstedt@brfsh2.se
Ansvarsområden: Ordförandefrågor, ekonomi, takprojektet, och försäkringsfrågor

 

 

 


Vice ordförande och sekreterare

Jacob Lindblom

jl2

 

 

Telefon: 073-673 20 60
E-post: j.lindblom@brfsh2.se
Ansvarsområden: Sekreteraruppgifter, informationshantering, web samt expedition och post.


 


Ledamot

Ari Laine

 

Telefon: 073-673 20 62
E-post: a.laine@brfsh2.se
Ansvarsområden: Vattenskador, värmepannor, renoveringar, ventilationssystemet samt bastu inkl. nycklar.

 


Ledamot

Michéle Dahlström

MICHELE
Telefon: 073-673 20 64
E-post: m.dahlstrom@brfsh2.se
Ansvarsområden: TV+internet, Fasadprojektet, tvättstugor, städdagar, nycklar, pantförskrivningar, överlåtelser samt byggtillstånd & utemiljö i röda området.

 


Ledamot

Iréne Hedin

IRENE

 

Telefon: 073-673 20 66
E-post: i.hedin@brfsh2.se
Ansvarsområden: Garage, parkeringsplatser, lokaluthyrning samt byggtillstånd & utemiljö i gula och gröna området.

 


 

Suppleant

Hasse Andersson

HASSE


Telefon:
 073-673 20 61
E-post: h.andersson@brfsh2.se 
Ansvarsområden: Fixargruppen, soprummen, garageförrådet, fixarförrådet och snöröjning.

 


Suppleant

Karuna Lindblom

k2

 

Telefon: 073-673 20 63
Epost: k.lindblom@brfsh2.se
Ansvarsområden: Lekparken, trädgårdsgruppen och trädgårdsförrådet.

 


Vicevärd

Ari Laine

Telefon: 073-673 20 62
E-post: a.laine@brfsh2.se
Ansvarsområden: Värmepannor, radiatorer, ventilation, belysning i förråd samt utebelysning.

 


Valberedningen

Valberedningen är medlemmarnas viktigaste instrument för att säkerställa att föreningen alltid har en kompetent och väl fungerande styrelse.

Sammankallande


Gith-Marie Noroozi Manesh
Telefon: 070-655 98 68
Epost:
githmarie@comhem.se 

 

 

Valberedare

 

jessicaJessica Kallin
Telefon:
073-442 46 46