Organisation

Styrelsen

Ordförande

Göran Gyllstedt
GoranG
Telefon: 073-673 20 65
E-post: g.gyllstedt@brfsh2.se
Ansvarsområden: Ordförandefrågor, ekonomi, takprojektet, och försäkringsfrågor

 

 


Vice ordförande

Ari Laine

ARI


Telefon: 073-673 20 62
E-post: a.laine@brfsh2.se
Ansvarsområden: Vattenskador, renoveringar och värmepannor och ventilation.

 

 


Sekreterare

Anna Gyllstedt

AnnaG

 

Telefon: 073-673 20 60
E-post: a.gyllstedt@brfsh2.se
Ansvarsområden:  Sekreterarfrågor, bybladet, lokalkanalen, hemsidan samt IT-ansvarig

 

 


 Ledamot

Michéle Carlström

MICHELE
Telefon: 073-673 20 64
E-post: m.carlstrom@brfsh2.se
Ansvarsområden: Fasadprojektet, tvättstugorna, städdagar, överlåtelser, pantförskrivningar, nyckelhantering samt byggtillstånd och utemiljö i röda området

 

 


Ledamot

Iréne Hedin

IRENE

 

Telefon: 073-673 20 66
E-post: i.hedin@brfsh2.se
Ansvarsområden: Garage, parkeringsplatser, bastunycklar, lokaluthyrning samt byggtillstånd och utemiljö i gula och gröna området

 

 


Suppleant

Hasse Andersson

HASSE


Telefon:
 073-673 20 61
E-post: h.andersson@brfsh2.se 
Ansvarsområden: Fixargruppen, Soprummen samt snöröjning. 

 

 


Suppleant

Albin Kling

albin
Telefon:
 073-673 20 63
Epost: a.kling@brfsh2.se
Ansvarsområden: Trädgårdsgruppen, trädgårdsförrådet samt Lekparken.

 

 


 Vicevärd

Ari Laine

ARI

 

Telefon: 073-673 20 62
E-post: a.laine@brfsh2.se
Ansvarsområden: Fastighetsskötsel

 

 


Valberedningen

Valberedningen är medlemmarnas viktigaste instrument för att säkerställa att föreningen alltid har en kompetent och väl fungerande styrelse.

Sammankallande

gith-mare
Gith-Marie Noroozi Manesh
Telefon: 070-655 98 68
Epost:
githmarie@comhem.se 

 

 

Valberedare

SIW

 

Siw Alderstad
Telefon:
076-313 88 88
Epost:
siw.alderstad@telia.com

 

 

jessicaJessica Kallin
Telefon:
073-442 46 46
Epost: